Contact

Neem contact op met een van onze vestigingen

U kunt al onze vestigingen direct bereiken. Neem gerust contact op als u vragen heeft.

Hoofdlocatie

KDV

Azalealaan 107
2771 ZV Boskoop

Tel: 0172-231005

De Overslag

BSO PO

Overslag 4
2771 CE Boskoop

Tel: 0172-214211

Mendelweg

KDV BSO PO

Mendelweg 22D
2771 TP Boskoop

Tel: 0172-576710

Bodegraven

KDV BSO PO

Oud Bodegraafseweg 87
2411 HW Bodegraven

Tel: 0172-618348

Gastouderbureau

GOB

Azalealaan 107
2771 ZV Boskoop

Tel: 0172-231005

Algemene vragen kunt u ook stellen per email

Afdeling Mailadres Telefoonnummer
Boskoop info@het-tuinhuis.nl 0172-231005
Bodegraven bodegraven@het-tuinhuis.nl 0172-618348
Gerda Verkaik (houder) info@het-tuinhuis.nl 06-51896882

Of u kunt direct contact opnemen met een van de volgende afdelingen

Afdeling Mailadres Telefoonnummer Bereikbaar op
Algeheel Leidinggevende Vera Derksen veraderksen@het-tuinhuis.nl 06-24555737 maandag, dinsdag, woensdag, donderdag
Locatie coördinator Azalealaan (hoofdgebouw) Marianne Rijkenhuizen mariannerijkenhuizen@het-tuinhuis.nl 06-27340548 maandag, dinsdag, donderdag
Locatiecoördinator Mendelweg Joyce Maris joycemaris@het-tuinhuis.nl 06-38420517 maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
Locatie coördinator BSO Overslag Chelsea Romijn chelsearomijn@het-tuinhuis.nl 06-11731528 maandag, dinsdag, woensdag, donderdag
Financiële en Administratieve zaken Bodegraven Marleen Jacobs marleenjacobs@het-tuinhuis.nl 0638421025 maandag, dinsdag, woensdag, donderdag van 09:00 tot 11:00 uur
Locatie coördinator Bodegraven Martine Smit martinesmit@het-tuinhuis.nl 06-38420206 Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
Personeelszaken Marga Blaak margablaak@het-tuinhuis.nl 0172-231005 maandag, dinsdag, donderdag
Stagecoördinatrice Martine Smit martinesmit@het-tuinhuis.nl 06-38420206 maandag, dinsdag, woensdag, donderdag
Activiteitenbegeleidster Carla Vermeulen carlavermeulen@het-tuinhuis.nl
Ouderraad Boskoop ouderraad.hettuinhuis@gmail.com
Ouderraad Bodegraven octuinhuisbodegraven@gmail.com

Contact met het gastouderbureau

Contact Telefoonnnummer Mailadres
Gerda Verkaik (houder) 0348-501200 - 06-51896882 info@het-tuinhuis.nl
Gaby Soederhuijsen (coördinator) 0172-618348 gastouderbureau@het-tuinhuis.nl